Mavi Tur Nedir ?

Mavi Tur Nedir ?

Mavi Tur Nedir ?

Mavi Tur Nedir ? Son yıllarda turların en ilginci ve en çok tercih edileni olan Mavi yolculuk turlarının fiyatları gözünüzü korkutmasın. Her bütçeye uygun fiyat ödemeleri ile müşterilerini memnun eden ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizleri misafir etmeye hazır olan Medusa-Alesta Tur olarak, sizlere uygun ödemeler ile mavi yolculuğa çıkma imkanı sunar. İnternet sitesinden de ulaşabileceğiniz ve iletişime geçebileceğiniz firma ile bu eşsiz serüvenin bir parçası olun. Tercih edeceğiniz Yat Kiralama Türü ile sorunsuz ve keyifli bir yolculuğa çıkmanın heyecanını yaşayın. İster ailenizle isterseniz dostlarınızla çıkacağınız bu yolculukta tam anlamıyla hem heyecanı hem serüveni hem de sakinliği yaşayacaksınız.

Mavi Turda Doğum Günü

Her senenin kilometre taşlarından biri olan doğum günleri, Medusa TUR farkı ile stres olmaktan çıkıp muhteşem bir partiye dönüşüyor.

Teknede doğum günü, farklılık değildir.
Senede bir gün kendinizi sevdiklerinizi şımartmaktır.
Senede bir gün kusursuz bir organizasyonun ev sahibi olmaktır.

Konuklarına büyük bir titizlik ve hassasiyetle yat tur hizmeti sunmayı kendine misyon edinen Medusa TUR; her ayrıntıyı, her detayı derinlemesine düşünerek doğum gününün kusursuz geçmesini temin etmektedir.

Teknede doğum günü partisinde isteğe bağlı olarak canlı müzik veya dj eşliğinde kutlama yapabileceğiniz gibi sade bir doğum günü arzu ederseniz sevdiğiniz ile baş başa mumlar eşliğinde romantik gecenin tadını cunda koylarında çıkarabilirsiniz.

Mavi Turda Evlenme Teklifi

Her erkek, günün kahramanı olmak ister. Her erkek sevdiğine sürprizlerle dolu evlenme teklifinde bulunmak ister.
Her erkek, gülün sahibi olmak ister.

Sevgilinizin ayaklarını yerden kesecek teknede evlenme teklifi Cundanın eşsiz güzellikleri ve Medusa-Alesta Tur organizasyonlarındaki deneyimi ile birleşiyor.

Medusa Tur, arzu edilen tekne süslemelerinden, masa düzenine, masanın üstündeki mum ışığından, gül yapraklarına, evlilik teklifi sırasında yakılacak volkandan, konfetilere varana kadar nice sürprizlerle günün ve gecenin aydınlığını vadediyor.

Her çiftin kendisine ait özel bir hikayesi olduğuna inanırız. Siz hikayenize uygun konseptlerimizden birini seçin Medusa Tur, teknede evlenme teklifi için en uygun koşulları özenle sağlasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Merhaba, Ben Kartal Kaptan