Cunda Tekne Kiralama ile İlgili Herşey

Cunda Tekne Kiralama ile İlgili Herşey

Cunda Özel Yat Kiralama

Cunda Tekne Kiralama ile İlgili Herşey. Tekne tatili, korona virüs sonrası süreçte değişen tatil anlayışıyla beraber şu sıralar oldukça popüler. Biz de karantina sonrası dönemde, korona virüs yüzünden tatil tercihimizi kalabalık ortamlardan, otellerden tekne kiralamaya veya insan yoğunluğunun olmadığı koylara, sahillere doğru çevirdik.

Gerçekten de kendinize özel bir alanda, kimselere karışmadan, istediğiniz gibi bir tatil yapmak için tekne kiralamak oldukça akıllıca bir tatil fikri.

İşin bir boyutu korona virüs yüzünden insanlardan uzak bir şekilde tatil yapmak. Ancak işin bir de deneyim boyutu var.  Herkesin gittiği mekanlardan, saçma sapan beachlerden, plajlardan sıkıldıysanız, her gün farklı bir koyda, sahilde, “aa şurası çok güzelmiş ya şurada duralım mı kaptan bey?” dediğiniz yerlerde güne başlamak istiyorsanız, güneşin doğuş ve batış anlarına her gün şahit olmak arzunuz varsa kesinlikle tekne kiralama deneyimini yaşamanız gerekiyor.

Bunun için de en doğru yerlerden birisi Ayvalık-Cunda!

Tekne Tatiline Giderken Yanınıza Almanız Gerekenler

Cunda Tekne Kiralama. Tekne tatili bavul hazırlığında İlk olarak bavulunuza bir hırka ve eşofman tarzı uzun bir şeyler koymanız gerektiğini hatırlatayım. Sabaha karşı hava bir hayli serin oluyor. Ayrıca gece saatlerinde takılmak için ve hatta kamara dışında açık havada uyumak isteyenler için de yine birer parça kalın kıyafetlerin getirilmesi oldukça önemli.

Mavi turda ne giyilir gibi sorulara net olarak şunu söyleyebilirim. Her güne 1 tişört, iç çamaşırı, 2-3 şort, mayo gayet yeterli. Akşam gün batımları için de instagram home’a düşmelik birkaç elbise, gömlek vs. de getirilebilir. 🙂

Ayrıca kıyafetler dışında, deniz ayakkabısı(herhangi bir koyda mola verildiğinde karaya çıkmak güzel oluyor. Kestanelerden korunmak gerekiyor), güneş kremi, deniz sallantılarına karşı hap gibi şeyler de unutulmamalı.

Kısacası, insanlardan uzaklaşmak korona varken denizin ortasında her şey den uzak tatil yapmak en iyisi. Hepinizin araba kalabalığından, fabrika dumanlarından bıktığını biliyoruz 🙂 Cunda ve Ayvalık ta bulunan teknelerimiz profesyonel ekibiyle sürekli olarak size hizmet vermektedir. Unutulmayacak bir yat turu, muhteşem koylarda tatil hepinize iyi gelecek, sağlıcakla kalın. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Merhaba, Ben Kartal Kaptan