Cunda Özel Yat Gezi Rehberi

Medusa Tur Özel Yat Kiralama

Pandemi Dönemi En İyi Tatil Yöntemi

Yat Kiralama. Denizde keyifli saatler geçirmek isteyenlerin sayısı, yaz döneminin neredeyse yarısını aştığımız şu anki dönemlerde sıcaklıklarında etkisiyle önemli ölçüde artmıştır. Yat kiralama turlarını tercih edenler artık daha özel ve kişiselleştirilmiş seçenekler aramaktadırlar. Web sitemiz üzerinden yat kiralama seçeneklerine ulaşmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken platformdaki teknelerden size uygun olanını belirleyip bizlerden müsaitlik ve fiyat teklif istemek. Bu yazımızda yat kiralama ile ilgili sunmuş olduğumuz hizmetlerinin özelliklerini sizler için derledik.

Cunda Yat Kiralama. Bunu hemen her sahil kentinde yapabilirsiniz. Ancak (Körfezin En Güzel Yatı) Medusa ile Ayvalık’ın koylarında gezmenin tadını size hiç biri vermeyecektir. 🙂 Muhteşem doğası, eşsiz koyları ile Ayvalık tüm Türkiye hatta ve hatta dünyadan da birçok turist çeken bir tatil yeri konumuna gelmiş durumda. 1 yıldan fazla bir süredir illet bir virüsün içimizde kol gezmesinden dolayı hepimiz evlerdeyiz ve ciddi derecede bunalmış durumdayız. Hepimizin şöyle güzel bir tatile, bol bol oksijene, denize ihtiyacımız var. Tabi bununla beraber insanlarla aramızda mesafeye de bir o kadar ihtiyaç duyuyoruz. Düşünün ki; Muhteşem ötesi bir özel yat ile denize açıldığınızı, muhteşem bir ekiple en iyi hizmeti aldığınızı, Ayvalık’ın muhteşem ötesi koylarında sessiz sakin denizin güzel sesi, serinliği, huzuru hepsi bir arada.

Uzmanlar, güvenli tatil için şu detaylara dikkat edilmesini öneriyor:

-Tatil yapacağınız otelin, tatil köyünün ya da butik işletmenin korona virüs sertifikasının olup olmadığını araştırın. İşletmenin, kuralları titizlikle uygulayıp uygulamadığını gözlemleyin.

-Mümkünse küçük gruplar halinde mavi tur, karavan turları yapın. Oda sayısı yüksek tesisler yerine en fazla 10-15 odalı, hijyen açısından güvenilir, bahçesi olan tesisleri tercih edin.

-Tatile otobüs, uçak yerine kendi aracınız ya da kiralayacağınız araçlarla gidin. Bu sayede merkez dışında, daha sakin, daha uygun fiyatlı tesislerde de konaklama imkânınız olacaktır.

-Kalabalık ortamlarda mayoyla da olsa maske takın.

-Deniz-havuz suyundan çok sosyal mesafenin bozulmasından korkun.

-Her fırsatta duş almaya özen gösterin.

 

Mavi Yolculuk Nedir ?

Mavi Yolculuk ile, karadaki normal tatillerde ziyaret edemeyeceğiniz tüm gizli mücevherleri keşfedeceksiniz.

Bu gezilerdeki ana şeyler ve aktiviteleri;

1) Kitle turizminden ve yoğun kalabalıktan kaçmak

2) Mümkün olan en hızlı sürede birkaç yeri kontrol edebilmek

3) Doğa ve denizle iç içe olmak

Konseptimizde Neler Var ?

 

  • Günlük Yat Turu
  • Konaklamalı Yat turu
  • Balık Turu
  • Mehtap Turu
  • Özel Günler İçin Unutulmayacak Bir Yat Turu

Detaylı Konsept Bilgisi İçin Lütfen Tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Merhaba, Ben Kartal Kaptan