Özel Yatta Evlenme Teklifi Organizasyonu

Ayvalık Tekne Turu

YATTA EVLENME TEKLİFİ ETME ALTERNATİFLERİ

Ayvalık Tekne Turu. Sevgilinizle 2 kişilik baş başa ya da arkadaş grubunuzun da katıldığı yatta evlenme teklifi organizasyonu için alternatifler :

  • Sade yat gezisi (menü ikramı olmadan)
  • Yatta kahvaltı
  • Öğlen yemeği ya da
  • Akşam yemeği eşliğinde evlilik teklifinde bulunabilirsiniz.

YATTA EVLİLİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Cunda Yat Kiralama. Sevgilinizle, eşinizle iki kişilik baş başa romantik bir ortamda ya da arkadaş grubunuzun da katılım sağlayacağı lüks bir yatta evlilik yıldönümü kutlaması.. İkramsız sade bir boğaz turu yapabileceğiniz gibi yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde de organize edebilirsiniz. Sabah, öğlen, akşam ya da gece saatleri.. Ne zaman isterseniz! Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçiniz.

YATTA DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA ALTERNATİFLERİ

Ayvalık Tekne Turu. Sevgiliniz, eşiniz, dostunuz, anneniz, babanız, kardeşiniz ya da yakın arkadaşınız için yatta doğum günü kutlaması ve parti daveti verebilirsiniz.. Yani tüm sevdikleriniz için boğazda özel yatta sürpriz doğum günü partisi ve kutlama organizasyonları düzenliyoruz! İki kişilik baş başa romantik bir ortam ya da arkadaş grubunuzun da katılacağı yemekli ve eğlenceli doğum günleri.. Yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde.. Ya da menü hizmeti almadan! Nasıl isterseniz..

Türk insanına bahşedilen güzelliklerden biri olan Ege ve Akdeniz kıyıları dünyanın sayılı yat rotalarından sayılmaktadır. Her yıl yüzlerce özel veya kiralık özel yatların uğrak yeri olan bu kıyılar son yıllarda Türk misafirlerimizin de yoğun olarak yat kiralayarak gezdikleri destinasyonlar olmuşlardır. Deniz tutkunları mavinin en güzelini kuşkusuz denizlerde bulmakta, gökyüzünün altında eşsiz güzelliğiyle parlayan suların tuzlu kokusunda eşsiz güzelliklerin farkına varmakta, dalgaların sesiyle huzur buldukları kumsallarda uzanmak kendilerine yaptıkları en güzel iyilikler arasında yer almakta, kuş sesleri ve dalgaların çarpmasıyla gelen serinliğin verdiği o duygusal güzellikler ruhlarının en derinlerine işleyerek farklı dünyalara götürmekte ve daha sayılamayacak birçok güzelliği ve içlerinde farklı dünyalara açılan kapıları yine denizin bu eşsiz ve tarifsiz güzelliğinde bulmaktadır.

Kiralık özel yatlar ile mavi yolculuk deniz sevenlerin gözünde farklı boyutlar almaktadır. Yalnızca dinlemek ve serin sulara kendini bırakmaktan ibaret olmayan, pek çok kişi tarafından henüz keşfedilmemiş koyları bulmak ve eşsiz güzellikteki manzaralarıyla koylarla buluşmak deniz tutkunlarının tatil planları arasında yer almaktadır. Cunda ve Ayvalık Yat Kiralama olarak sizlere bu hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Merhaba, Ben Kartal Kaptan